آراد برندینگ

با محصولی فرخنده ثروت زندگی ام را دو چندان کردم

به جرات می توانم بگویم یکی از بهترین تجربه های عمرم را با ورود به عرصه تجارت به دست آوردم و در این راستا توانستم با روش های نوین پولسازی آشنا شوم که با به کار گیری آنها در کسب و کار خود توانستم فروش خود را در زمینه اتصالات پلی اتیلن به صورت تصاعدی افزایش دهم و صاحب ثروت زیادی شدم.

اتصالات پلی اتیلن الکتروفیوژن

اتصالات پلی اتیلن الکتروفیوژن از ایمن‌ترین اتصالات شهری به شمار می رود، به همین دلیل، خطر نشتی گاز و انفجار، ساکنین منطقه را تهدید نمی کند. استفاده از اتصالات پلی اتیلن الکتروفیوژن جهت افزایش ایمنی افراد در منازل و مکان ها کی مختلف تعبیه می شوند و بسیار ضروری و کاربردی هستند. در ساخت این نوع از اتصالات، از مرغوب‌ترین پلی اتیلن های موجود در بازار استفاده می شود، بنابراین دوام خوبی داشته و در برابر خطرات احتمالی مانند زمین لرزه، مقاوم است. این اتصالات به دلیل سادگی در نصب، نیازمند افراد متخصص نیستند، استحکام در ناحیه اتصال به اندازه‌ای بالا است که امکان نشتی از بین آن وجود ندارد.

با محصولی فرخنده ثروت زندگی ام را دو چندان کردم

اتصالات پلی اتیلن اصفهان

آزمایشات متعدد انجام شده نشان می دهد اتصالات پلی اتیلن اصفهان قادر هستند حداقل 32 اتمسفر فشار و یا فشار بیشتر را تحمل کنند. چنین اتصالاتی با سهولت نصب، سبکی و همچنین استحکام مکانیکی و مقاومت در برابر خوردگی متمایز می شوند. این نوع اتصالات از مواد مخصوص پلی اتیلن که یک پلیمر ترموپلاستیک است و از چندین واحد اتیلن تشکیل شده است تولید می شوند. مولکول های این ماده طوری هستند که به آن چگالی مولکولی قابل توجهی می دهند تا مقاومت و سختی زیادی در برابر دماهای بالا و پایین داشته باشند و بتوانند فشار زیادی را نیز تحمل کنند.

با محصولی فرخنده ثروت زندگی ام را دو چندان کردم

اتصالات پلی اتیلن پلی رود

باید در نظر داشته باشید که یکی از ویژگی های اتصالات پلی اتیلن پلی رود نصب آسان و راحت آنها می باشد و در آبرسانی بسیار زیاد قابل استفاده می باشد. اتصالات پلی اتیلن در رنگ های مشکی، خاکستری و سفید برای وصل کردن خطوط لوله ها کاربرد دارد و کیفیت های بسیار متفاوتی دارد. در صورتی که از اتصالات با کیفیت استفاده نکنیم ممکن است موجب نشتی آب شده و مجبور به تعویض آن می شویم. این محصول در انواع درپوش، سیفون، فلنچ و تبدیل تولید می شود. اتصالات پلی اتیلن پلی رود از برترین اتصالاتی می باشد که در کشور ایران تولید شده و کشور های بسیار زیادی خواهان این محصول می باشند.

با محصولی فرخنده ثروت زندگی ام را دو چندان کردم

تبلیغات
دکمه بازگشت به بالا