آراد برندینگ

مسیری که من را به ثروت و موفقیت رسانید

انسان های موفق اهمیت کنترل داشتن روی خود را درک کرده اند. آنها قوی هستند و از اینکه راهی را می روند که کمتر کسی می تواند برود، شاد می شوند. من نیز از اینکه در مسیری قرار گرفتم که می توانم رشد و پیشرفت داشته باشم بسیار خرسند بودم و تجارت راهی بود که فردی قوی می خواست و من این قوی بودن را در خودم دیده بودم.

اسکالپ وین پروانه ای

اسکالپ وین پروانه ای محصولی ضروری در امور پزشکی می باشد و از آن جایی که با کیفیت است کاربرد زیادی خواهد داشت، همچنین مورد استفاده بیماران دیالیزی و تحت پرتو درمانی می باشد.

اسکالپ وین پروانه‌ ای در حقیقت محصولی است که استفاده از آن در درمانگاه‌ ها و بیمارستان‌ ها رونق زیادی دارد و اصولا پزشکان و پرستاران از آن برای تزریق دارو به رگ بیماران استفاده خواهند کرد.

همچنین لازم به ذکر است این محصول مانع لخته شدن خون در حین تزریق وریدی می شود، همچنین قابل تعویض یا یکبار مصرف می باشد

شاید این سوال برای شما عزیزان پیش آمده باشد که چرا این وسیله با عنوان پروانه‌ ای خوانده می شود که در پاسخ باید گفت که این کالا دارای دو بال کوچک بوده و آن را شبیه پروانه نموده است.

مسیری که من را به ثروت و موفقیت رسانید

اسکالپ وین ایرانی

اسکالپ وین ایرانی محصولی پر کاربرد در مراکز بهداشتی و درمانی است و به علت کیفیت بالا از مصرف زیادی برخوردار می باشد.

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که اسکالپ وین ایرانی چیست و چه خصوصیاتی دارد اما باید گفت که در حقیقت این وسیله محصولی است که استفاده از آن در بیمارستان و درمانگاه زیاد می باشد.

در واقع این وسیله از سه قسمت اصلی تشکیل شده است که یک قسمت آن سوزن است که به دست شخص وارد می شود و قسمت دیگر آن پروانه است و بخش پایانی آن دوره‌ای است که از طریق آن دارو وارد رگ می گردد.

علاوه بر این که از طریق این محصول فرد می‌ تواند دارو های مختلفی را دریافت کند در برخی از آزمایشگاه ها نیز برای کودکان و حتی بعضی از بزرگسالان از این کالا استفاده خواهد شد.

مسیری که من را به ثروت و موفقیت رسانید

اسکالپ وین بزرگ

اسکالپ وین بزرگ یکی از بهترین وسیله برای رگ گیری بوده زیرا هر چه بزرگتر باشد انتقال مایع به بدن بهتر و بدون درد انجام می شود.

اسکالپ وین بزرگ کاربرد خوبی برای بیماران دارد و برای رگ گیری استفاده می شود عمده ترین محل استفاده از آن آزمایشگاه می باشد.

این محصول در رنگ بندی های مختلفی تولید می شود ار جمله آبی، سبز، نارنجی، زرد و مشکی هر کدام از این رنگ ها دارای گیج هستند که از 21 تا 25 ادامه دارد.

هر چقدر میزان پیج این اسکالپ وین کمتر باشد سوزن نوک تیز تر و نازک تر بوده و استفاده از آن برای بیماران بهتر است.

مسیری که من را به ثروت و موفقیت رسانید

.

تبلیغات
دکمه بازگشت به بالا