آراد برندینگ

بعد از شکست های مکرر مسیر ثروت سازی را کشف کردم

بعد از شکست های مکرر مسیر ثروت سازی را کشف کردم

با تجربه ای که از کسب و کارهای قبلی ام به دست آوردم متوجه شدم که حوزه هایی که ضرفیت رشد بالایی دارند در رسیدن به موفقیت بسیار تاثیر گذار هستند، لذا با بررسی هایی که انجام دادم حوزه پولساز عروسک روسی را انتخاب کردم و در این مسیر موفق شدمم سرمایه ام را چند برابر کنم.

عروسک روسی بافتنی

از پرفروش ترین عروسک های روسی نوع بافتنی آن است که با برخورداری از چند ویژگی متمایز کننده، توانسته توجه بسیاری از کورکان را به خود جلب نماید. این عروسک روسی بافتنی قابل شست شو بوده و هیچ گونه حساسیت پوستی برای کودکان به وجود نمی آورند. این دو فاکتور از اساسی ترین مواردی است که هنگام خرید محصولات عروسکی باید به آن ها توجه شود تا سلامت کودکان مان حفذ شود. با توجه به جنس مستحکم کاموا، طول عمر مفید این عروسک ها زیاد بوده و معمولا دچار آسیبی نمی شوند.

بعد از شکست های مکرر مسیر ثروت سازی را کشف کردم

عروسک روسی پسر

نکته جالب در خصوص عروسک روسی پسر این است که طراحان این نوع عروسک ها با تعقیر سایز و رنگ همچنین نوع شخصیت آن ها توانسته اند بسیار خلاقانه شخصیت های بسیار زیبا و بامزه ای از این عروسک ها خلق کنند که با تمامی سلیقه ها سازگار باشد. عروسکهای روسی به دو روش تولید می شوند؛ 1_ تولید عروسک به روش سنتی: در این روش عروسک ها توسط افراد طراح و عروسک دوز به صورت دستی و با ظرافت بسیار بالا در انواع شخصیت های مختلف تولیده شده و به طور کلی یعنی نوعی صنایع دستی به حساب می آیند. 2_ تولید به روش صنعتی: در این روش نیز عروسک ها به واسطه دستگاه های مخصوص بدون دخالت مستقیم نیروی انسانی تولید شده و به بازار های هدف جهانی ارسال می شوند.

بعد از شکست های مکرر مسیر ثروت سازی را کشف کردم

عروسک روسی جدید

زمانی که به بازار می روید با انواع عروسک روسی جدید مواجه می شوید، اگر برای اولین بار این عروسک ها را ببینید عاشق جزئیات آن ها می شوید زیرا دارای شال گردن های رنگی ظریف، مو های طبیعی و بند کفش های رنگارنگ می باشند. لباس های این عروسک ها با نهایت دقت و ظرافت دوخته شده است که دل هر بینده ای را به خود جذب می کند از این عروسک ها می توانید برای هدیه دادن به کودکان، بزرگسالان و حتی به عروس داماد ها استفاده کنید. عروسکهای روسی به دلیل دارا بودن ویژگی های فراوان جایگاه خوبی را در بازار کسب کرده اند.

بعد از شکست های مکرر مسیر ثروت سازی را کشف کردم

تبلیغات
دکمه بازگشت به بالا