آراد برندینگ

از بادام زمینی تا پول درآوردن در خانه

از بادام زمینی تا پول درآوردن در خانه

تصور کنید نیازی نیست که لباس رسمی بپوشید و به سرکار بروید شما میتوانید خیلی راحت در خانه با کسب و کار در زمینه مورد علاقه خودتان کسب درآمد کنید. انسان در هر زمینه ایی میتواند رشد کند فقط مسئله مالی نیس که انسان را درگیر کرده. من با تولید کسب کار بادام در خانه توانسته ام به درآمد برسم. این مقاله در مورد بادام صحبت کرده و علاقه مندان میتوانند با مطالعه این مقاله به هدف خود که پولدار شدن است برسند.

بادام زمینی خیس

مروز می خواهیم در رابطه با صادرات بادام زمینی خیس با شما صحبت کنیم صادرات بادام زمینی به اروپا مخصوصا کشور آلمان به عنوان بازار هدف برای ما می تواند باشد. چون قیمت مناسب و بخصوص ارگانیک بودن بادام زمینی کمک می کند که این محصول برای ما خیلی ایده آل باشمغز پبادام سبز کوهی که اصطلاحا به آن مغز پسته کال هم می گویند به خاطر کیفیت بالایش توانسته ارزش صادراتی خوبی را پیدا کند انواع مختلف بادام در کشور موجب شده است که کشورهای مختلف بتوانند مشتری این محصول درجه یک کشور باشند چون تنوع محصول تنوع قیمت را هم همراه دارد پس می توانیم یک راهی با توجه به تنوع محصولمان باز کنیم و با تنوع قیمت بفروشیم.

از بادام زمینی تا پول درآوردن در خانه

بادام زمینی دو آتیشه

قیمت خرید بادام زمینی دو آتیشه نمکی بوداده دو آتیشه را می توانید در بسته بندی های مختلف از فروشندگان عرضه کننده در بزرگ ترین بازار فروش عمده خشکبار در کشور بخواهید. البته هنگام خرید دقت داشته باشید که بادام زمینی را از مکان های معتبر خریداری نمایید.خواص استفاده از بادام زمینی طعم دار بسیار زیاد است و به حفظ سلامت بدن کمک می کند.مقادیر بالای کلسیم موجود در بادام زمینی برای افزایش رشد و تقویت استخوان ها و دندان ها در نوزادان و کودکان مفید می باشد. آهن موجود در بادام زمینی برای درمان کم خونی یا آنمی نوزادان و کودکان مفید است.بادام زمینی نمکی مزمز حاوی مقادیر بالای ویتامین ها، مواد معدنی و فیبر بوده و به عنوان یکی از بهترین میان وعده ها برای نوزادان و کودکان شناخته می شود. برخی تحقیقات نشان می دهد که مصرف بادام زمینی عدم تحمل گلوکز را بهبود می بخشد. فروش عمده بادام زمینی در کشور فروش عمده بادام زمینی در کشور ایران با حاشیه سود خوبی انجام می شود.

از بادام زمینی تا پول درآوردن در خانه

بادام زمینی زعفرانی

حال کمی زعفران دم کرده نمک و آبلیمو به بادام زمینی زعفرانی اضافه کرده، آن را هم زده تا مواد به خورد بادام رود، این محصول را باید به قدری هم بزنید که نم موجود در بادامها به خوبی گرفته شودو طعم و رنگ زعفران به بافت بادام نفوذ کند حال، بادام زعفرانی شما آماده است و می ‌توانید آن را در رژیم غذایی خود به راحتی بگنجانید.همان طور که در بالا اشاره کردیم، بادام زمینی در شهرهای مختلفی تولید می‌ شود که هر چقدر کیفیت بادام بالاتر باشد، قیمت آن افزایش پیدا می‌ کند اما اگر بتوان محصول را مستقیما از شهر تولید کننده خریداری کرد، به سبب نبود واسطه گران قیمتها شکسته شده و به قیمت اصلی و واقعی محصول نزدیک‌تر می ‌شوید. طبع هر دو محصول گرم است و سبب گرم شدن بدن می گردد چون بسیاری از بیماریهای بدن همچون بیماریهای گوارشی از سردی بدن نشأت می گیرد، مصرف بادام زمینی زعفرانی با متعادل کردن طبع بدن، این مشکلات را از بین خواهد برد.بادام زمینی صادراتی زعفرانی سرشار از مواد مغذی و ویتامینها است که نیاز بدن را به خوبی تامین نموده و می تواند به تقویت عضلات کمک کند همچنین، سبب چربی سوزی و لاغری می شود.

از بادام زمینی تا پول درآوردن در خانه

تبلیغات
دکمه بازگشت به بالا