آراد برندینگ

فعالیتم بال پرواز من برای رسیدن به ثروت بود

اگر نگران داشتن پول کافی هستید هرگز پول کافی نخواهید داشت ترس مانع برداشتن قدم های بدیهی که باعث ایجاد فراوانی است می شود. من با کنار گذاشتن ترس هایم توانستم در حوزه ماسک به ثروت میلیاردی برسم.

ماسک سه بعدی 5 لایه

به همین خاطر هم برخی از افراد مخصوصا بانوان دوست ندارند که از ماسک سه بعدی 5 لایه در هنگام بیماری استفاده کنند.

تولیدکنندگان ماسک با طراحی های سه بعدی توانستند استقبال برای استفاده از این محصول را افزایش دهند.

انواع ماسک های سه بعدی بسیار هوشمندانه تولید می‌ شوند و طراحی آن ها متناسب با صورت است و کش قرار گرفته در دور این ماسک ها بسیار نرم بوده و دردی در قسمت گوش ایجاد نمی کنند.

خریداران ماسک سه بعدی پنج لایه برای تهیه این محصول با قیمت مناسب تر می توانند آن ها را در بسته بندی هایی با تعداد بالاتر انتخاب کنند و خرید ارزان تری داشته باشند.

اما در خرید تک و جزئی این ماسک ها باید بدانید که قیمت هر عدد از این ماسک ها متفاوت است.

C:\Users\Zahra Afshar\Desktop\logo (23).jpg

ماسک جلبک اسپیرولینا لدورا

در چند سال گذشته تقریبا قیمت تمام محصولات آرایشی و ماسک جلبک اسپیرولینا لدورا مراقبت از پوست و مو افزایش محسوسی داشته است.

به ویژه محصولاتی مانند ماسک جلبک اسپیرولینا که تولید آن بسیار دشوار بوده و به عنوان یک اکسیر جادویی در جوانسازی پوست شناخته می شود.

طبیعتا اگر اصل باشد نمی تواند قیمت خیلی پایینی داشته باشد.

همچنین عواملی مثل خالص بودن این پودر تاثیر به سزایی بر قیمت و همچنین کیفیت آن دارند.

قیمت هر بال 10 عددی ماسک جلبک اسپیرولینا لدورا در حال حاضر در بازار بین 335 الی 345 هزار تومان متغیر می باشد.

شما عزیزان برای تهیه و خرید بهترین ماسک جلبک اسپیرولینا با بالاترین کیفیت و خلوص صد در صد، می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

و یا اینکه در قسمت ارتباط با ما، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

C:\Users\Zahra Afshar\Desktop\logo (26).jpg

ماسک زغال خارجی

ماسک زغال خارجی با لایه برداری پوست از تجمع چربی ها در بافت و منافذ پوست جلوگیری می کند و این امر از ایجاد جوش و آکنه در سطح پوست جلوگیری می نماید.

ماسک زغال خارجی با لایه برداری پوست به کمرنگ شدن و از بین رفتن انواع لکه های پوستی به ویژه لکه جای سوختگی از جمله آفتاب سوختگی، لکه جای جراحت و زخم، محل سوختگی و… را به صورت کامل از بین می برد.

یکی دیگر از تاثیرات ماسک زغال بستن منافذ باز پوست می باشد، همانگونه که می دانید منافذ باز پوست سبب ایجاد لک روی گونه ها و همچنین دماغ می شود که در صورت عدم رسیدگی لکه ها بزرگ تر می شوند.

ماسک زغال علاوه بر اینکه منافذ باز پوست را می بندد، همچنین از ایجاد لکه روی گونه ها و دماغ جلوگیری می نماید.

ماسک زغال برای پوستهای چرب بسیار مفید است، زیرا پوست های چرب همواره مستعد جوش و آکنه هستند، این ماسک چربی پوست را کمتر می کند و به بهبود جوش و آکنه کمک می نماید.

C:\Users\Zahra Afshar\Desktop\logo (29).jpg

تبلیغات
دکمه بازگشت به بالا