آراد برندینگ

با پسته خندان به سمت ثروت رفتم

بزرگترین افتخار ما در این نیست که هرگز زمین نخوریم، بلکه در این است که هر بار که زمین می خوریم برخیزیم. من با کنار گذاشتن شکست توانستم با تجارت در حوزه پسته زندگی شادی را آغاز کنم.

پسته خندان قزوین

پسته خندان قزوین یکی از مرغوب ترین آجیل های موجود در کشور است که قصد داریم درباره آن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

آب و هوایی عالی قزوین برای تولید پسته سبب شده باغ های فراوانی برای کاشت نهال پسته در این استان احداث شود.

قزوین جزو مناطقی در کشور است که هر ساله به میزان قابل توجهی پسته درجه یک با ارزش غذایی بالا در آن تولید می شود.

از جمله محبوب ترین پسته های تولید شده در قزوین می توان به پسته خندان اشاره کرد که طرفداران بی شماری دارد و روز به روز به تعداد آن ها افزوده می شود.

پسته های خندان دارای دهانه پوسته باز هستند که با توجه به شکل ظاهری می توان آن ها را به راحتی و خیلی سریع شناسایی کرد.

C:\Users\Zahra Afshar\Desktop\logo (17).jpg

باقلوای پسته خندان

باقلوای پسته خندان از شیرینی جاتی است که توسط افراد مختلف به وفور مورد استفاده قرار می گیرد.

از این شیرینی برای اعیاد و مهمانی های بهره گیری می شود و به دلیل طعم بی نظیرش مورد استقبال زیادی از مردم قرار گرفته است.

بهترین شیوه نگهداری این خوراکی در جای خشک و خنک و به دور از نور مستقیم خورشید است.

این محصول با وزن های مختلف 500، 900 گرمی و کیلویی در بازار یافت می شود و بسته بندی های مختلفی برای آن ارائه شده که هر تولید کننده این محصول را در نوع خاصی عرضه می کند.

C:\Users\Zahra Afshar\Desktop\logo (20).jpg

شیرینی پسته خندان

شیرینی پسته خندان یکی از پرطرفدارترین و خوشمزه ترین شیرینی های خانگی است که می توان آن را به صورت ارگانیک تولید کرده و از مصرف
آن لذت برد.

در ادامه این مطلب مراحل تولید این شیرینی لذیذ و پرطرفدار ایرانی را شرح داده و شما را با فنون و ترفندهای تولید یک شیرینی پسته خندان خوشمزه آشنا خواهیم کرد.

در تولید این شیرینی می بایست از تخم مرغ (سه عدد)، آرد (سه لیوان)، پودر شکر و روغن جامد (هر کدام یک لیوان)، یک قاشق چای خوری بکینگ پودر و یک چهارم قاشق چایخوری وانیل استفاده کنید.

همچنین می توانید برای مواد میانی به میزان لازم و متناسب با ذائقه خود از پودر پسته، هل، شیر عسلی و عسل نیز استفاده نمایید که معمولا مقدار مورد سلیقه شما با چند بار تهیه شیرینی برایتان معین خواهد شد.

C:\Users\Zahra Afshar\Desktop\logo (23).jpg

تبلیغات
دکمه بازگشت به بالا